Facebook
Trip Advisor

Pomysł na prezent

Zaproszenie na masaż

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Trafiony podarunek dla bliskich to nie lada wyzwanie. Spraw radość swojej rodzinie, koleżance czy chłopakowi, kupując w naszym salonie zaproszenie na dowolny masaż! Voucher upominkowy to idealny podarunek z okazji urodzin, Świąt Bożego Narodzenia, czy Walentynek. Takim prezentem nie tylko zaskoczysz swoich bliskich, ale również umożliwisz im poznanie niezwykłych technik masażu tajskiego.

Zaproszenie można kupić w naszym salonie oraz za pośrednictwem sklepu online. Ważność vouchera od daty zakupu wynosi 3 miesiące.*

*UWAGA! W sytuacji nie zjawienia się na masaż otrzymany w prezencie, lub odwołania takiego masażu nie dłużej niż 5 h przed rozpoczęciem masażu, zaproszenie przepada, bez względu na datę ważności!

 

Bony podarunkowe

Jeśli przy zakupie zaproszenia upominkowego nie możesz zdecydować się na konkretny masaż, proponujemy Ci zakup bonu podarunkowego na kwotę 100, 200 lub 300 zł. Osoba, która otrzyma taki bon, będzie mogła sama wybrać idealny dla siebie masaż za odpowiednią kwotę.

Bony można kupić u nas w salonie oraz za pośrednictwem sklepu online. Ważność bonu od daty zakupu wynosi 3 miesiące.

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Lokalizacja

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
ul. Stradomska 5 A,
31-068 Kraków
tel.+48 500 800 760
email: kraków@thaimai.pl