Facebook
Trip Advisor

Wieczory tajskie


MASAŻ DLA DWOJGA

Chcecie wspólne spędzić miło czas? Masaż dla Dwojga to doskonały pomysł na romantyczny wieczór. Dwie profesjonalne masażystki, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł, palące się świece – to wszystko sprawi, że już na wejściu przeniesiecie się do innego świata: świata orientu Thai Mai. Zostawicie za sobą codzienny stres i będziecie cieszyć się odprężającym masażem oraz swoim towarzystwem. Ta przygoda z pewnością zbliży Was do siebie jeszcze bardziej.

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokoju masażu, który może być do Waszej dyspozycji. Jeśli będziecie mieli takie życzenie, istnieje możliwość odsłonięcia kurtyn oddzielających stanowiska masażu, co sprawi, że masaż będzie wspólnym, romantycznym doświadczeniem.

Po masażu będziecie mieli chwilę dla siebie, podczas której poczęstujemy Was lampką wina lub prosecco*. Na koniec posmakujecie tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły. 

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

Przewidziane zakończenie spotkania o godzinie 22:00.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każde z Was może wybrać dowolny masaż z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Proponujemy 2 pakiety:

1. Masaż dla Dwojga Pakiet 1

  • Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne,
  • Półgodzinny masaż twarzy 24k złotem,
  • Poczęstunek: wino/prosecco.  

2. Masaż dla Dwojga Pakiet 2

  • Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne,
  • Poczęstunek: wino/prosecco.

Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju masaży oraz wybranego pakietu. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Wasz Masaż dla Dwojga był wyjątkowy i niezapomniany. Zapraszamy do współpracy!

 

WIECZÓR TAJSKI THAI MAI

Wieczór Tajski THAI MAI to doskonały pomysł na świętowanie urodzin, imienin, rocznic, spotkania przyjaciół, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Wieczór w Salonie Thai Mai może mieć także formę spotkania integracyjnego dla pracowników firmy. Zapraszamy do współpracy.

Już od przekroczenia progu salonu znajdziecie się w innym świecie: nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i palące się świece sprawią, że oderwiecie się od codziennego pośpiechu i problemów. Zostawicie za sobą codzienny stres i będziecie cieszyć się swoim towarzystwem.

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokoju masażu, który może być do Waszej dyspozycji. Jeśli będziecie mieli takie życzenie, istnieje możliwość odsłonięcia kurtyn oddzielających stanowiska masażu.

Po masażu będziecie mieli chwilę dla siebie, podczas której poczęstujemy Was lampką wina lub prosecco*. Na koniec posmakujecie tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły.

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

Przewidziane zakończenie spotkania o godzinie 22:00.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każde z Was może wybrać dowolny masaż  z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Proponujemy 2 pakiety:

1. Wieczór Tajski Pakiet 1

  • Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne,
  • Półgodzinny masaż twarzy 24k złotem,
  • Poczęstunek: wino/prosecco.

2. Wieczór Tajski Pakiet 2

  • Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne,
  • Poczęstunek: wino/prosecco.

Cena Wieczoru Tajskiego zależy od wybranego pakietu, ilości uczestników i rodzajów masaży. Podczas masaży i poczęstunku będziecie mieli do dyspozycji oddzielny pokój, tylko dla Was. W przypadku większej grupy jest możliwość zarezerwowania całego salonu. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Wasz Wieczór Tajski THAI MAI był wyjątkowy i niezapomniany. Zapraszamy do współpracy!

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Lokalizacja

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
ul. Stradomska 5 A,
31-068 Kraków
tel.+48 500 800 760
email: kraków@thaimai.pl